Cursussen voor ZANGERS


CURSUSPROGRAMMA 2019-20

MUZIEKCURSUSSEN VOOR ZANGERS

HET ZANGERSKOMPAS
Docent: Wilko Brouwers
Data:   
DE KOM Nieuwegein vanaf level 1: zaterdagen 28 september 2019, 1 februari en 16 mei 2020
CONSERVATORIUM Groningen vanaf level 1: zondagen 29 september 2019, 2 februari en 17 mei 2020
Tijd: 10.30-17.00 uur
Locaties: De Kom, Nieuwegein en Groningen, Prins Claus Conservatorium

ORLANDO DI LASSO LAGRIME DI SAN PIETRO
Docenten: Sascha Mommertz, Hildegard Moonen en Tanja Obalski
Datum: 21-25 oktober 2019, maandag 11.00 uur-vrijdag na het diner, Eigentijdserf, Westelbeers

JOHANNES CICONIA O ROSA BELLA
Docenten: Jacqueline Dubach en Christopher Kale
Datum: zaterdag 9 november 2019, 10.00-17.00 uur, Akoesticum, Ede

MUSIC MIX WEEKEND 1
Data: 16-17 november 2019, zaterdag 11.00 uur-zondag 17.00 uur, Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk
Er is keuze uit 3 workshops:

  1. CUBAANSE ZANG NIEUW Docent: Jorge Martinez Galán.
  2. SONGWRITING Docenten: Remco Jacobs en Daniël Muskitta
  3. ARAMESE en MODERNE ARABISCHE ZANG, een kennismaking  NIEUW Docent: Anass Habib

ENGELSE EN KELTISCHE CHRISTMAS CAROLS
Docent: Tatiana Lina
Data en locaties: donderdag 12 december 2019 in de Dekenkapel van de Pieterskerk, Utrecht
                            vrijdag 13 december 2019 in de Waalse Kerk, Den Haag
Tijd: 10.30-17.00 uur

WAT IS NOU EEN AKKOORD? NIEUW        
Docenten: Robert de Bree en Wilko Brouwers
Datum: zaterdag 11 januari 2020, 10.00-17.00 uur, Akoesticum, Ede

VASKS EN WHITACRE, KLANKVELDEN EN STILTEGEBIEDEN NIEUW
Docent: Fokko Oldenhuis
Data:
woensdag 15 januari van 10.30-16.30 uur en vrijdag 17 januari 2020 van 13.00-17.30 uur met om 16.30 uur een openbare eindpresentatie! Pianobegeleiding 17 januari: Irina Sisoyeva
Locatie: Lutherse Kerk, Utrecht

WENEN VOOR KOOR EN STRIJKERS NIEUW
Docenten: Kees Hilhorst en Marjolein Berkvens
Datum: 15-16 februari 2020,
zaterdag 10.00-zondag 17.00 uur, Akoesticum, Ede

ARCADIA: VROEGE ITALIAANSE MADRIGALEN
Docenten: Adrián Rodríguez Van der Spoel en Paulina van Laarhoven
Datum: 7-8 maart 2020, zaterdag 10.00-zondag 17.00 uur, Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk

MINIMAL MUSIC MAKEN
Docenten: Katharina Gross en Arnold Marinissen
Datum: zondag 15 maart 2020, 10.00-17.00 uur, Muziekgebouw aan ’t IJ, Amsterdam

MUSIC MIX WEEKEND 2
Data: 21-22 maart 2020, zaterdag 11.00 uur-zondag 17.00 uur, Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk
Keuze uit 2 workshops:

  1. SCHATKIST WERELDMUZIEK: OEKRAÏNSE LIEDEREN NIEUW Docent: Tatiana Lina
  2. DICHTERLIEFDE VAN SCHUMANN VOOR KOOR NIEUW Docent: Harry de Beer

SWEELINCK PSALM 150 VOOR KOOR EN INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
Docent: Hebe de Champeaux
Datum: zaterdag 18 april 2020, 10.00-17.00 uur, Akoesticum, Ede

KROATISCHE KLAPA VOOR MANNENSTEMMEN NIEUW
Docent: Tatiana Lina
Datum: zaterdag 9 mei 2020, 10.00-17.00 uur, Dekenkapel van de Pieterskerk, Utrecht

MUZIEKWEEK VAN AZNAVOUR TOT ZELENKA KLASSIEKER
Docenten: Coert Bremmers, Susanne Gersch, Ines Leijen, Peter van Os en Elske Tinbergen
Data: 19-24 juli 2020, zondag 11.00 uur-vrijdag na het diner, Eigentijdserf, Westelbeers

KAMERMUZIEKWEEK EN KAMERMUZIEKVIERDAAGSE KLASSIEKERS
Docenten: Ingrid Slangen, Pauline Terlouw, Christiaan Thomasius e.a.
Locatie: Eigentijdserf, Westelbeers
Kamermuziekweek: 26-31 juli 2020, zondag 10.00-vrijdag 20.00 uur
Kamermuziekvierdaagse: 2-5 augustus 2020, zondag 10.00-woensdag 20.00 uur

 

Wijzigingen voorbehouden